Erik Zandberg
Van der MeulenCommercieel Directeur
Spotlight is voor ons de ideale gelegenheid om kennis te maken met onze klanten in het MKB en de convenience- en bookstore sector.
Een vakbeurs bezoeken is de moeite waard. Persoonlijk contact tussen klant en leverancier brengt altijd voordelen op langere termijn. Je kent elkaar persoonlijk en dat maakt de communicatie makkelijker en prettiger. Bovendien is het voor retailers fijn om het ‘gezicht achter het contact’ te leren kennen en voor ons is dat ook heel prettig.
De toys- en leisurebranche is een fantastische branche waarin trends en noviteiten elkaar in rap tempo opvolgen. Maar waar ook de actuele onderwerpen als sustainability en milieu een podium krijgen.
‘Persoonlijk contact tussen klant en leverancier brengt altijd voordelen op langere termijn’
De trends die ik voorzie zijn dan ook sustainable producten en het gebruik van natural materials in de baby- en preschool branche, waar wij o.a. met onze recycle me producten een leuke bijdrage in hebben.